Copy
View this email in your browser

POSLEDNÍ ČTVRTEČNÍ SUCHÁ PŘÍPRAVA - KOLO 
ÚNOROVÉ TRÉNINKY Z POHODLÍ DOMOVA ZDARMA powered by MOOSEPOWER

MOOSE POWER poskytuje systematické sportovní programy pro všechny úrovně sportovců. Inspiraci čerpá, mimo jiné, ze severské kultury a doporučení Norského olympijského výboru Olympiatoppen. Jako stálý partner Gigathlonu by tě rád pomocí 3 online tréninků motivoval k těm nejlepším výkonům. Vyzkoušíš si základní a specifický funkční trénink rozdělený podle jednotlivých disciplín Gigathlonu. Dozvíš se jak trénovat sílu hlubokých svalů a celkovou stabilitu, jak cviky provádět a jaké pomůcky využít. Program je nabitý informacemi a praktickými tipy pro trénink na každé úrovni.

HORSKÉ A SILNIČNÍ KOLO
čtvrtek 25.2., 18:00 - 19:00
I kolo se dá trénovat ''na sucho''. Provedeme tě cviky, které by neměly chybět v obecné i specifické části tvého tréninkového plánu. Ukážeme si důležitá cvičení a jejich techniku pro bike i silničku. 
REGISTRACE NA TRÉNINK
 Spuštěna - možná do středy  24.2., do 21:00 
Kapacita tréninku je omezena, doporučujeme tak provést registraci co nejdříve. Po provedení registrace ti přijde během 24h potvrzovací E-mail s instrukcemi a online odkazem. 
CHCI SE REGISTROVAT
INILNE & BĚH
V této lekci si ukážeme jak správně pečovat o plosku chodidla, nebude chybět ukázka specifických funkčních cvičení a povíme si jak předcházet některým častým zraněním u běžců. Inline bruslařům ukážeme, jak efektivně rozvíjet techniku bruslení v domácím prostředí.
PLAVÁNÍ
Trénink poskytne ukázku ''suchého'' plaveckého tréninku zaměřenou na rozvoj techniky a specifické síly způsobu kraul. Projdeme detailně klíčové prvky techniky paží, nohou a následně jak specificky posilovat svalové skupiny, které se v pohybu nejvíce zapojují.
funkční trénink
logo MoosePower
Website Gigathlon Czech Republic
Instagram
Facebook Gigathlon Czech Republic
Gigathlon Czech Republic
eventime s.r.o.
Václavské námestí 1
110 00 Praha 1
Czech Republic

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp