Copy

Kroužkujte!
Máte na výběr 1517 kandidátů.

Více než 1500 kandidátů se zavázalo, že podpoří zákony Rekonstrukce státu. Teď záleží skutečně jen na vás, jestli zákony proti korupci a klientelismu také ve volbách podpoříte.

VÄ›tÅ¡inÄ› z vás už dorazil do schránek kroužkovací leták
Výsledky podpisů pro každý kraj jsou také přehledně zpracované na webu BlablaNevolim.cz.

 

Připojili se zástupci všech velkých stran, často lídři nebo celé kandidátky. V mnoha krajích se ale bez kroužkování do sněmovny Rekonstruktéři nedostanou – například u ČSSD v Olomouckém či Ústeckém kraji a podobně.

Takže teď už nás čekají dva poslední předvolební úkoly, aby se zákony podařilo prosadit:
  1. kroužkujte
  2. přesvědčte své známé, ať kroužkují taky

TIP: Pošlete známým klip s Bárou Polákovou


Dokud nemáte politika doma, je snadné se ho zbavit.
Režijní debut Báry Polákové pro Rekonstrukci státu:

TIP: Jak napsat email, který se dobře šíří

Verze 1
Fwd: Fwd: Fwd: Kroužkuj!!!!!!!

Kate otevÅ™ela tento magický email den po svých devatenáctých narozeninách. Její zemÄ› byla prolezlá korupcí a klientelismem. Kate ihned email pÅ™eposlala dalším jedenácti kamarádům, podívala se na stránku BlaBlaNevolim.cz, vyrazila k volbám a zakroužkovala kandidáty, kteří se podpisem zavázali pro protikorupční zákony!!! Do roka byl pÅ™ijat zákon o zveÅ™ejňování smluv na internetu a náhle se snížily výdaje na veÅ™ejné zakázky o desítky procent!!!!!!!!!!!!!!! ÄŒeský stát mohl díky uÅ¡etÅ™eným stamiliardám snížit danÄ›, a tak mohla maminka koupit Kate k dvacátým narozeninám dovolenou na Kypru!!!

Když tento email nepřepošlete, budou přes Kypr cestovat jenom vyprané peníze z veřejných zakázek!!! Navíc se společnost Googole zavázala, že za každý email vysadí jednu palmu. Tento email už přeposlalo více než 130 tisíc lidí!!!!!!!

Verze 2

Omlouvám se za spam, ale... Naše země má poprvé za milión let šanci výrazně omezit korupci a klientelismus v politice. 1517 kandidátů ze všech stran se písemně zavázalo hlasovat pro protikorupční zákony. Budu je kroužkovat podle www.BlaBlaNevolim.cz. Zkuste to také, nebo už si nestěžujte.

FAQ

Jak jsme vybírali strany?
Do letáku jsme dali 12 stran, od kterých máme nejvíc podpisů. Na webu BlablaNevolim.cz jsou uvedeny všechny (jedná se ale jen o 6 podpisů navíc).

Jak jsme oslovovali kandidáty?
Oslovili jsme strany, které jsme považovali s ohledem na volební průzkumy za nejvíc relevantní. Na osobních schůzkách jsme požádali šéfy stran, aby nám dali kontakty na své kandidáty nebo je sami oslovili. Zároveň jsme oslovili přímo všechny kandidáty, na které jsme našli kontakty.

Kdo dostal vykřičník?
Zanalyzovali jsme hlasování minulé sněmovny a vybrali ty, kteří minimálně dvakrát nehlasovali pro některý ze zákonů Rekonstrukce státu.

Další volební tipy

aneb rady pro intelingentího voliče. Pár užitečných odkazů našich partnerských organizací, které vám pomohou se rozhodnout.

P.S. Jste nejlepší!


Před 14 dny jsme vás vyzvali, abyste napsali politikům, které byste rádi volili, ať se připojí k Rekonstrukci státu. Od té doby se počet podpisů zvýšil ze dvou set na neuvěřitelných 1517, tj. celou čtvrtinu všech kandidátů ve volbách.

Mnozí politici si zoufali, že mají denně desítky emailů a navrch esemesky a telefonáty. Vysvětlili jsme jim, že mají být rádi za aktivní voliče.
Podpořte finančně
Partneři

CC-BY-SA Rekonstrukce státu 2013
Kontaktujte nás: info@rekonstrukcestatu.cz