Podpořte druhé nákupem dárků v adřím eshopu!
Milí přátelé organizace ADRA,
předvánoční shon je v plném proudu, obchody praskají ve švech a nejspíš i Vy řešíte každoroční otázku: ,,Jaký dárek bude ten pravý?“ Pokud si nad tím také lámete hlavu, nakupte online originální dárky z našeho eshopu eDonation. Svým nákupem podpoříte lidi z různých částí světa - zlepšíte jejich přístup ke zdravotní péči či ke vzdělávání a pomůžete jim vzít život do vlastních rukou. Rádi vystavíme darovací certifikát pro Vás nebo Vaše blízké.

Všechny dárky najdete na www.edonation.cz.
Přejeme příjemné nakupování a děkujeme za Vaši přízeň!


Za tým organizace ADRA
Veronika Krausová, koordinátorka komunikace

Očkování proti tetanu pro děti

ADRA se snaží podporovat obyvatele Barmy zlepšováním jejich přístupu ke zdravotní péči. Za 300 Kč lze pořídit 40 vakcín proti tetanu, kterými budou moci místní zdravotníci očkovat lidi v oblastech nedávného ozbrojeného konfliktu v oblasti Karenského státu.

Školní batůžek s výbavou

Nedostatek prostředků je často důvodem, proč v bangladéšských slumech rodiče své děti do školy neposílají. Ty, které do školy chodí, používají místo školního batohu obvykle pytlíky od rýže. Pomozte malým školákům pořídit kvalitní školní výbavu. Na nákup je potřeba jen 250 Kč.

Antibiotika pro léčbu pacientů v keňském Itibu

ADRA se již od roku 2006 podílí na rekonstrukci zdravotnického střediska ve vesnici Itibo na západě Keni a na poskytování zdravotní péče místním. Díky příspěvku na nákup antibiotik, mohou zdravotníci ve středisku léčit nemoci v raných stádiích, a předcházet tak trvalým následkům. Léky je možné koupit za 600 Kč

Školení pro porodní asistentky v Etiopii

Mnoho dětí a matek v Etiopii zbytečně umírá při porodu kvůli nízké dostupnosti kvalifikované zdravotní péče. Úmrtnost matek při porodu je tu 70krát větší než v ČR. Školení pro porodní asistentky v nemocnici ve městě Leku umožní rozpoznat více kritických případů včas. Podpořte porodní asistentky částkou 500 Kč.

Líbí se vám naše činnost? 

Staňte se našimi pravidelnými dárci a členy programu Mince denně. Vaše příspěvky nám umožní rychle zasáhnout při katastrofách v České republice i v zahraničí a dlouhodobě podporovat ty, kteří to potřebují. I mince denně může zachránit život! Do programu se můžete přihlásit na webových stránkách www.mincedenne.cz.

ADRA, o. p. s.
Klikatá 1238/90c, 158 00 Praha 5
257 090 641
edonation@adra.cz
w
ww.adra.cz

 
 Připojte na náš Facebook

 
ADRA YouTube  Podívejte se na naše videa