
Nieuws van de oudervereniging
Wat gaat de tijd toch snel.. dit weekend komt sinterklaas alweer in het land! De OV heeft de school gezellig versierd en ook de kilo’s pepernoten en de schoencadeautjes liggen weer in de OV kast. We gaan er weer een leuke tijd van maken!
In onze vorige nieuwsbrief hebben wij verteld over het nieuwe betalingssysteem, dit betalingssysteem loopt via de Parro App van school. Vanaf nu krijgt u via de Parro App een link met een betaalverzoek, dit betaalverzoek kunt u eerdaags verwachten. (Alle huidige ingevulde incassomachtigingen komen hierdoor te vervallen!)

Verspil-me-niet-kast
Doordat de stoel van sinterklaas weer op zijn vertrouwde plek in de school staat, is de verspil-me-niet kast verplaatst. De verspil-me-niet-kast staat nu in het halletje achter de stoel van Sinterklaas (tegenover de hoofdingang). De OV heeft de verspil-me-niet-kast verplaatst, uitgezocht en gelabeld. Ook heeft de OV deze aangevuld met (nieuw) speelgoed voor 5 december.
Heeft u thuis nog speelgoed staan waar niets mee gedaan wordt? Of heeft u nog andere spullen thuis staan waar u een ander blij mee kunt maken? Zet het dan in de verspil-me-niet-kast.

Mocht er iets in de verspil-me-niet-kast staan wat u juist goed kan gebruiken, neem het dan gerust mee. Zo wordt er niets verspild!
Met vriendelijke groet,
Leden van de Oudervereniging.
|