Copy
View this email in your browser

Ootame registreeruma!

Hea meel, et Playday 2021 konverentsil osalejatega on juba liitunud nii ettevõtjad, avaliku sektori töötajad, tudengid, aga ka lihtsalt teenusedisaini huvilised. Ootame ka Sind, 11. novembril Pärnusse!

Parima korralduse huvides loodame, et jõuad registreeruda hiljemalt 7. novembriks.


PROGRAMM
Programm keskendub sel aastal targale tuleviku linnale, kuid linnad ja nende tulevik puudutavad ka kõiki meid - oled sa siis ettevõtja, kultuurivedur, kogukondade eestvedaja või teenuste disainer.

1. Loova linna võimalused ja innovatsioon avalikus sektoris

Kuidas vanast tehasehoonest üks Euroopa suurim kultuurikeskus luua, mis on kultuuriline planeerimine ja kuidas seda linnade arendamies kasutada ning kuidas mõjutavad loomekeskused ja kultuurikvartalid piirkondade elukvaliteeti? Neil teemadel jagavad kogemusi Soome Kaapelitehdase juht Kai Huotari ning Urban Institute Riga üks asutajatest, Jonas Büchel. 

2. Mobiilsus tulevikustsenaariumid ja uued transpordiviisid?

Millised on linnakeskkondades mobiilsuse tulevikustsenaariumid ning missugused on tulevikus samaväärselt mugavad kuid jätkusuutlikumad alternatiivid isikliku auto omamisele? Kas osa linnatransporti liigub maalt taevasse? Neid teemasid avavad Modern Mobility tegevjuht Pirko Konsa, Whim peadisainer ja maailmas ainulaadse mobiilsusrakenduse MaaS üks loojatest Apaar Tuli Soomest ning Lennuliiklusteeninduse äriarenduse juht Teve Rahula.

3. Rohetehnoloogiad, keskkonnasäästlik disain ja nutitööriistad

Kas rohetehnoloogiad on nice-to-have või vältimatu vajadus vanade tehnoloogiate asendamiseks? Milline on keskkonnasäästlike tehnoloogiate ja tootedisaini olukord täna ja missuguseid ärivõimalusi see lähitulevikus pakub? Seda teavad ja räägivad Eesti rohetehnoloogiate valdkonna üks initsiaatoritest Erki Ani ning Tehnopolise rohetehnoloogia valdkonna juht Ragmar Saksing.

4. Milliseid oskusi on vaja tuleviku töö juhtidelt?

Millised globaalsed trendid mõjutavad tulevikutööd ning kuidas kujundada enda ettevõtet või asutust juba täna, et sellest saaks innovatsiooni, koostööd ja jätkusuutlikkust toetav organisatsioon? Seda aitavad lahti mõtestada kaks tuleviku töö eksperti Šveitsist - Siiri-Mall Musten ja Timm Urschinger, kes tegelevad igapäevaselt tuleviku juhtide ja organisatsioonide arendamise ja konsulteerimisega. 

Programm on kakskeelne - kohalikud esinejad teevad ettekande eesti keeles ja välisesinejad inglise keeles. Sünkroontõlget ei ole.


HÜBRIIDKONVERENTS

Playday 2021 toimub ka sel aastal kontaktkonverentsina, Pärnus, Estonia Resort Spa & Hotel konverentsikeskuses. Aega ja olusid arvestades on kogu programmi võimalik jälgida ja aktiivselt osaleda ka virtuaalselt, Worksup rakenduse vahendusel. 

Vastavalt kehtivale korrale on kohapeal osalemiseks vajalik terviseturvalisuse tõend, mis kinnitab täieliku COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimist või COVID-19 läbipõdemist viimase 6 kuu jooksul. 


TEGUTSE NÜÜD
Tutvu kogu konverentsi programmi ja esinejatega: www.playday.ee
Registreeru konverentsile läbi fienta keskkonna (otselink konverentsi kodulehel).

Tudengitele, õpilastele, õpetajatele ja õppejõududele kehtib endiselt soodushind!

Kohtumiseni Playday 2021 konverentsil!

Facebook
Website
Email
Instagram
Copyright © 2021 Pärnu linnavalitsus, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp