Copy
View this email in your browser
U příležitosti oslav 30. výročí Sametové revoluce jsme pro vás připravili sérii akcí pro malé, větší i ty nejstarší a doufáme, že si všichni něco z naší nabídky vyberete.
Oslavy rozjedeme opravdu divoce v naší kavárně-vinárně Slovopádů! Takže pokud si chcete užít intimní atmosféru předválečných kabaretů, určitě doražte v sobotu večer na naši první slavnostní akci. A pro všechny naše příznivce bude i překvapení!
Ale nezapomněli jsme samozřejmě na děti, přece jen jsme také škola, že. A tak hned v neděli od 11 hodin zveme všechny naše malé krajánky na senzační a dnes již legendární představení Ententýky, které se hrálo nejen po celé Evropě, ale i za oceánem!
A přímo v den výročí naší "něžné" revoluce se všichni, malí i velcí, sejdeme při naší již tradiční hře Česko nás baví! Můžete se těšit na několik naučně-zábavných stanovišť, které se podívají do historie českého studenstva a žactva. Protože jak dobře víme, dějiny častvo tvoří študáci.
Můžete se těšit na mnohé. V 16:11 (tedy 17:11 českého času) se po celé České republice rozezní zvony - a my budeme celonárodního zvonění také součástí! A zároveň pak celé oslavy 30.výročí revoluce zakončíme jak jinak, než rekonstrukcí těch slavných listopadových demonstrací (samozřejmě bez obušků!) a hlasitým zvoněním klíčemi za doprovodu melodie Modlitby pro Martu! 
Podrobnější informace, odkazy na jednotlivé akce a vstupenky najdete níže! 
Tak neváhejte! Na všechny se moc těšíme! ✌🏼
Večer poezie českých a amerických beatniků (Kainar, Hrabě, Bukowski a další) s klavírním doprovodem!
 
Zazní písničky Voskovce a Wericha, Kryla, Suchého a Šlitra, Hapky a Horáčka a dalších. Účinkují naši dobře známí Radka Tesárková, Josef Hervert a Martin Rudovský.
POZOR - ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ
Akce se díky nenadálým událostem uskuteční v Pizza Express Didsbury.
95 Lapwing Lane, West Didsbury, Lancashire, M20 6UR
Po 4 letech k nám opět zavítá představení pražského divadla Viola "Ententýky".

Interaktivní představení pro malé i velké, plné písniček, říkanek a pohádek, se našim dětem kdysi moc líbilo, a protože nám už dorostly děti další, vrací se k nám Radka Tesárková, Josef Hervert a Martin Rudovský, aby opět potěšili svým hravým představením i další děti.
Určeno dětem od 3 do 10 let.
Oslavy zakončíme kdy jindy než 17.listopadu! 
 
Přijďte si s námi zahrát společenskou 3-rozměrnou hru o České republice pro školáky i ty nejmladší a jejich rodiče. Pro každou věkovou kategorii jsou připraveny hry a aktivity s cílem předat dětem hravou a zábavnou formou spoustu informací o vlasti jejich rodičů. Letos na téma "Študáci a žáci v českých dějinách", kterým oslavíme 30. výročí Sametové revoluce. Takže všichni - klíče s sebou!
Koupit lístky
Facebook Facebook
Twitter Twitter
Instagram Instagram
Website Website
Copyright © 2019 Czech School Manchester, All rights reserved. 
You are receiving this email as you child/ren attend the school.

Our mailing address is:
Czech School Manchester
St Bede's College
Alexandra Park
Manchester, Lancashire M16 8HX
United Kingdom

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Czech School & Community Manchester · c/o St Bede's College · Alexandra Park · Manchester, Lancashire M16 8HX · United Kingdom

Email Marketing Powered by Mailchimp