Copy

Valná hromada a 6. Maškarní bál - Masopustní-Fašiangová zábava pro děti 2018

Milí rodiče a přátelé školy,
zveme vás na 6. Maškarní Masopustní/Fašiangovú zábavu, která se bude konat v neděli 11. února/februára od 14:00 do 16:00 v budově Questu ve Stretfordu (17th Stretford Scouts Group, Barton Road, M32 9PA, Stretford).
Jako již tradičně budou i tentokrát připraveny ceny za nejlepší masky, a to nejen pro děti, ale i pro rodiče! Můžete se opět těšit na hodovní stůl a nebude chybět ani tombola. 
Budeme velmi vděční za vaše příspěvky, jak na hodovní stůl (slané, sladké, teplé i studené, domácí i kupované), tak i do tomboly (hračky pro holky i kluky, malé i větší, v hodnotě cca 5ti liber, nové nebo jako nové). Veškeré získané prostředky jdou zase a jenom na vaše děti.
Vstupné děti £3.50, rodiče zdarma. Platba předem přes Ticketsource:
https://www.ticketsource.co.uk/czech-and-slovak-school-community-manchester
 
Bližší informace budou průběžně zveřejňovány na našich facebookových stránkách
https://www.facebook.com/events/2069307610024989/

Ty z vás, kteří by si rádi poslechli, jak charita Czech and Slovak School & Community Manchester plní svůj program a co plánujeme do budoucna, zveme na Valnou hromadu, která se bude konat v prostorách Questu bezprostředně před zahájením masopustní zábavy, od 13:30. (https://www.facebook.com/events/1775675862734649/). Smyslem valné hromady je nejen informovat o aktivitách charity, ale také odpovědět na případné dotazy jejích členů. Proto, pokud se chcete o chodu charity dozvědět více nebo pokud byste se chtěli zapojit a pomoci s jejím chodem, přijďte, budete vítáni.
 
Děkujeme a těšíme se na vás,
Czech and Slovak School & Community Manchester
Copyright © 2018 Czech & Slovak School & Community Manchester, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp