Copy
View this email in your browser
Oslavy 30.výročí Sametové revoluce započneme přednáškou a následnou diskuzí s disidentem, undergroundovým muzikantem a novinářem Janem Macháčkem.
Signatář Charty 77 po Sametové revoluci působil jako spoluzakladatel a redaktor týdeníku Respekt a za svou novinářskou činnost byl mnohokrát oceněnen jakožto nejlepší finanční a ekonomický novinář - kupříkladu Cenou Ferdinanda Peroutky. Na přednášku vás zveme jménem Generálního konzulátu České republiky v Manchesteru a ve spolupráci s University of Manchester Czech and Slovak Society. 
Zájemci o přednášku musí svou účast potvrdit Pavle Matáskové na e-mailovou adresu pavla@czechschoolmanchester.org nejpozději do čtvrtka 31.října 2019.
Večer poezie českých a amerických beatniků (Kainar, Hrabě, Bukowski a další) s klavírním doprovodem!
 
Zazní písničky Voskovce a Wericha, Kryla, Suchého a Šlitra, Hapky a Horáčka a dalších. Účinkují naši dobře známí Radka Tesárková, Josef Hervert a Martin Rudovský.
Po 4 letech k nám opět zavítá představení pražského divadla Viola "Ententýky".

Interaktivní představení pro malé i velké, plné písniček, říkanek a pohádek, se našim dětem kdysi moc líbilo, a protože nám už dorostly děti další, vrací se k nám Radka Tesárková, Josef Hervert a Martin Rudovský, aby opět potěšili svým hravým představením i další děti.
Určeno dětem od 3 do 10 let.
Oslavy zakončíme kdy jindy než 17.listopadu! 
 
Přijďte si s námi zahrát společenskou 3-rozměrnou hru o České republice pro školáky i ty nejmladší a jejich rodiče. Pro každou věkovou kategorii jsou připraveny hry a aktivity s cílem předat dětem hravou a zábavnou formou spoustu informací o vlasti jejich rodičů. Letos na téma "Študáci a žáci v českých dějinách", kterým oslavíme 30. výročí Sametové revoluce. Takže všichni - klíče s sebou!
Koupit lístky
Facebook Facebook
Twitter Twitter
Instagram Instagram
Website Website
Copyright © 2019 Czech School Manchester, All rights reserved. 
You are receiving this email as you child/ren attend the school.

Our mailing address is:
Czech School Manchester
St Bede's College
Alexandra Park
Manchester, Lancashire M16 8HX
United Kingdom

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Czech School & Community Manchester · c/o St Bede's College · Alexandra Park · Manchester, Lancashire M16 8HX · United Kingdom

Email Marketing Powered by Mailchimp