Copy
View this email in your browser
Co jsme pro Vás připravili?
Již tuto neděli, 10. 2. se na Vás všechny těšíme na našem 7. Maškarním bálu. Od 14 hodin v Questu ve Stretfordu!
Bude se tančit, soutěžit a bavit se. Pro děti jsou připravené ceny a nebude chybět ani náš pověstný hodovní stůl a TOMBOLA!
Prosíme naše rodiče a návštěvníky Maškarního bálu o příspěvky na náš hodovní stůl. Slané, sladké, teplé i studené, domáci výroba i kupované :-) Vše bude chutnat!
Vstupenky na všechny naše akce (s výjimkou letního tábora v Krkonoších) zakoupíte na:
 www.ticketsource.co.uk/czech-and-slovak-school-community-manchester
Toto není anonce na Pražské jaro ani Struny podzimu.
Hned první pátek po prázdninách, 1. 3. ve večerních hodinách, se s Vámi rádi uvidíme na naší výroční večeři, tentokráte oslavující již 7. narozeniny naší školy.
A je nám velkou ctí, že letos mezi námi přivítáme i houslovou virtuozku, paní Gabrielu Demeterovou, která nám zahraje spolu s Petrem Prausem ukázku z díla Bohuslava Martinů. O další hudební vložku se postará The Dales Ensemble s jejich provedením Dvořákova smyčcového kvartetu "Amerického".
Mezi dalšími hosty bude i Lady Milena Grenfell-Baines a náš nový, tedy vlastně i první, generální konzul v Manchesteru, pan Ivo Losman s manželkou.
Na Vás všechny ostatní se samozřejmě také moc těšíme!
O víkendu 4. - 6. 5. pořádáme náš společný výlet do krásné krajiny východního Lancashire. Na programu bude výšlap na Pendle Hill (pro ty menší to tam alespoň vyfotíme), sportovní souboje, bojovka a večerní zábava. A pokud bude jen trochu dobré počasí, tak bude i táborák!!!
Cena za 2 noci ubytování, 2 snídaně, 2 obědy a 2 večere:
Děti zapsané do školy - £40
Rodiče a děti nezapsané - £56
Děti do 2 let (bez nároku na lůžko a stravu) - ZDARMA
(Škola tak dotuje děti zapsané k celoroční výuce ve škole a VAT platby za všechny učastníky.)
Rezervace budou zpřístupněna zájemcům z řad veřejnosti v úterý 12. 2. ve 20 hodin. Do té doby jsou rezervace zaheslované pouze pro rodiče dětí zapsaných do školy. Děkujeme za pochopení!
V sobotu 18.5.Vás zveme na Československý Majáles s tradičným gulášom.
Prvý ročník Majálesu spojeného s varením tradičního gurmánskeho guláša a slovenským capovaným pivom. Do tanca Vám zahrá živá hudba JANDAN a DJ Ome. Pre deti su pripravené sútaže a aktivity. Těšíme sa na Vás!
Počet zájemců o letní tábor pro rodiče s dětmi z CSS&CM 2019 (27.7. - 3.8.) v Janských Lázních v Krkonoších každým dnem přibývá, za což jsme moc rádi, ale zároveň nadešel čas na závazné přihlášení, aby Bára v Praze věděla, na koho se můžeme těšit, a naopak kolik míst zůstane ještě neobsazených pro další případné zájemce. Prosím tedy všechny, kdo chtějí na tábor jet, aby se na něj přihlásili do konce měsíce února, a pokud se Vám oficiální DDMkovská cesta bude zdát příliš složitá, pošlete prosím na czech4adults@czechschoolmanchester.org jména a rodná čísla všech účastníků z Vaší rodiny (v případě, že ho někdo z Vaší rodiny nemá, uveďte prosím jeho datum narození) a kontaktní e-mail.
Na základě údajů Vás bude Bára schopná přihlásit sama a na kontaktní e-mail Vám pak budou zaslány veškeré důležité informace, včetně pokynů k
platbě: cena tábora je 3500 Kč/os/týden (zahrnuje ubytování, stravu, program a vstupné na místní atrakce) se zálohou 1000 Kč, kterou bude potřeba uhradit do 10 dnů od přihlášení; zbytek částky bude zapotřebí uhradit do konce května. Úhrada bude možná převodem. Počet zájemců už překročil polovinu kapacity tábořiště, a proto prosím s přihlašováním už více neotálejte!
Více informací každou sobotu ve škole.
Copyright © 2019 Czech & Slovak School & Community Manchester, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp