Copy
Speciál: Nový portál Dotazy radním na webu magistrátu
http://dotazy.praha.eu/
PRAŽSKÉ FÓRUM – newsletter
 

Problémy Prahy? Ptejte se radních on-line


NOVÝ PORTÁL DOTAZY RADNÍM NA WEBU MAGISTRÁTU

Trápí vás hospodaření Prahy i v hospodě? V noci se vám zdá o projektu Opencard? Počítáte dny do příštího zasedání zastupitelstva, abyste se mohli zeptat na oblíbený pražský tunel? Vašim starostem je konec! Spustili jsme portál Dotazy radním.

Portál je dostupný přímo na webu magistrátu: http://dotazy.praha.eu/. Bez bariér, 24 hodin denně, bez omezení délky dotazu. Stačí připojení k internetu. Teď už můžete zjistit třeba informace o regulaci hazardu přímo z vaší oblíbené herny - ani nemusíte odcházet od automatu.


Aplikace byla vytvořená jako opensource - je k dispozici zdarma. Může ji využívat jakákoliv radnice, která chce být komunikativní a otevřená (nebo nemá dostatečnou drzost přiznat občanům, že na ně kašle).

Projekt jsme začlenili do kampaně Ladíme Prahu, která má za cíl vylepšit komunikaci mezi veřejností, neziskovkami a vedením města.


 Tisková konference na Magistrátu: konečně je vidět, kam až Pražské fórum dorostlo.  (Zleva primátor, větší Pražské fórum a menší Pražské fórum.)

Věřím, že projekt svým dílem přispěje k procesu překlenování povážlivě se prohlubující propasti mezi občany hlavního města a jejich politickou reprezentací,“ říká primátor Tomáš Hudeček.
Amen.

 Více informací k portálu Dotazů radním v rozhovoru TV Metropol (od 22m40s).

 

Zapojte se a podpořte aktivity pro transparentní a odpovědný magistrát.
Pomoci můžete finančním příspěvkem, věcným darem či dobrovolnickou prací.
A samozřejmě také pokládáním dotazů radním!

Vaše náměty a komentáře k portálu dotazů uvítáme na adrese info@prazskeforum.cz.

 

 
Pražské fórum: Zaměřeno na magistrát!
www.prazskeforum.cz
info@prazskeforum.cz
Email Marketing Powered by Mailchimp