7 jaar garantie op Nederlandse LED buis
Nederlands fabricaat biedt voordelen
Sinds de NeoFos® ledbuizen in Nederland worden vervaardigd is de kwaliteit nog beter geworden. Daardoor hebben we de garantie van vier naar zeven jaar verlengd voor een ledbuis met meer dan 3000Lm. De garantie geldt voor ledbuizen type G3 die vanaf 1 januari 2015 zijn aangeschaft.
Meer informatie
|
Nieuwe LED spots
Aanvulling assortiment en nieuwe prijslijst Illuxtron
Met de uitbreiding van Railspots (Linea AS) en diverse recessed spots (Linea DSA/AM) kunnen diverse items wordt aangelicht. Ook in kleuren en inbouwmaten zijn diverse aanvullende downlighters en spots toegevoegd.
Download de nieuwe prijslijst/catalogus!
Meer informatie
|
|
DyoLuce direct/indirect LED armatuur
Design pendelarmatuur
Elegant, energiezuinig en praktisch is het nieuwe pendelarmatuur van NeoFos zeker, DyoLuce is zijn naam. De DyoLuce is een LED pendelarmatuur dat zowel het licht naar boven als naar beneden schijnt. Dit veelzijdige armatuur is toe te passen in tal van binnensituaties.
Meer informatie
|
Onduidelijkheid Installateurs
Waar kopen installateurs hun verlichting
Regelmatig krijgen we vragen bij welke groothandel NeoFos en/of Illuxtron producten gekocht kunnen worden.
Zowel de NeoFos® als de Illuxtron® producten kunnen tegen concurrerende prijzen door installateurs gewoon bij NeoFos B.V. worden gekocht.
Voor meer informatie of een prijsopgave neemt u contact met ons op.
|
|