V knihovně se toho děje hodně. A co teprve v knižním světě. Mrkněte...
Tuto zprávu dostáváte jako uživatel (možná bývalý uživatel) prostějovské knihovny. Pokud si to něpřejete nebo to vnímáte jako omyl, stačí kliknout na konci této zprávy.
Městská knihovna Prostějov informuje

Měsíc čtenářů v knihovně

V březnu vás toho kolem knížek a knihovny čeká opravdu hodně, takže se do toho bez dalšího zdržování rovnou pustíme...
 
 

Knižní bazar - celý březen

Hledáte zajímavou knihu pro svou knihovničku? Je vám líto vyhodit knihy, které již nepotřebujete? Navštivte knižní bazar, který bude až do 30. března probíhat v prostorách knihovny. Můžete přinést vaše knihy, které budou k dispozici zdarma ostatním čtenářům a sami si můžete odnést všechny publikace, které vás zaujmou.


 


Autorské čtení M. T. Majar

Markéta Marková, v literárním světě známá pod jménem M.T.Majar, se narodila ve znamení štíra. Je velkou milovnicí koček, umí střílet z luku, pracuje v bankovnictví a píše eroticky laděné příběhy. Mezi její díla patří fantasy Znamení vlka a Krvavý písek, a román pro ženy Hot Boys, na nějž navazuje její nejnovější počin Hell Boys. Pokud jste zvědaví a rádi byste si poslechli, o čem její nová kniha je, nenechte si ujít autorské čtení, které se koná 18.3. od 17 hodin v podkrovním sále knihovny

 


Kousek festivalu ProTibet proběhně také v Prostějově

Z obecně prospěšné společnosti MOST nám přijede Johana Krajčírová povídat o svých osobních zkušenostech s Tibeťany žijícími v exilu a také o projektech podporujících Tibet. Součástí přednášky je také výstava fotografií, která bude ke zhlédnutí v Galerii Na Půdě knihovny až do poloviny dubna. Přednášku si můžete přijít do knihovny poslechnout 11.3. od 17 hodin.
 A ne ledajakého tátu - čtenáře. Hledáme rovnou čtoucího tátu roku 2015! Toho nejlepšího a ve čtení nejpilnějšího, aby mohl své město a svoji knihovnu reprezentovat i v krajském i celorepublikovém kole soutěže. Jak takového úžasného tátu poznáme? Jednoduše. Má průkazku do knihovny, kde si půjčuje knížky. Pro sebe, ale hlavně pro své děti. Ví také, že knihovna není jenom o knížkách, ale že se v ní dějí zajímavé akce, které s dětmi aspoň občas navštěvuje. Nejdůležitější podmínkou však je, že tento tatínek má jedno nebo více nezletilých dětí, které nám na svou duši na psí uši dosvědčí, že jim táta často a rád předčítá. Jste takovým tátou nebo takového znáte? Přečtěte si tento článek.
 


Výstava: Zajímavosti ze světa literatury, čtení a psaní
Už jen do pondělí 9.3. máte možnost navštívit unikátní literární výstavu. Pokud to ale nestihnete, vystavované zajímavostí najdete také na našem Facebooku v tomto albu.
 
Další akce a kompletní program knihovny najdete vždy ZDE.


              

Kromě tradičních sociálních sítí Facebook nebo Twitter můžete nově dění kolem knížek a knihovny sledovat také na sítích Instagram a Pinterest.
zůstaňte s námi ve spojení: Facebook | Twitter | Instagram | Google+ | Foursquare | YouTube
Copyright © 2015 Městská knihovna Prostějov, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp