V knihovně se toho děje hodně. A co teprve v knižním světě. Mrkněte...
Tuto zprávu dostáváte jako uživatel (možná bývalý uživatel) prostějovské knihovny. Pokud si to něpřejete nebo to vnímáte jako omyl, stačí kliknout na konci této zprávy.
Městská knihovna Prostějov informuje

 

Po zdařilé revizi všech našich knížek na začátku léta je knihovna krásně uklizená a připravená znovu vás přivítat. S přístupem do knihovny to však v těchto dnech nemáte zrovna snadné. Probíhá rekonstrukce křižovatky ulic Kostelecká a Vápenice, a zároveň opravy plotu prostějovského zámku. Cestu ke knihám si prosím najděte okolo Masarykovy školy z ulice Blahoslavova (od lázní). Protože jsme vás, kteří odpočíváte na zasloužené dovolené, nechtěli ošidit o zajímavé přednášky, rozhodli jsme se je přes prázdniny v knihovně pro dospělé omezit. Téměř veškeré letní dění je proto soustředěno do knihovny pro děti a mládež...


 

Kompletní program knihovny najdete vždy ZDE

 


Prázdninová otevírací dobaPozor na prázdninovou provozní dobu. Upravili jsme ji, aby vás nelákalo v knihovně vysedávat až do večera, když je venku tak hezky. ;-) Zavíráme proto v 17 hodin, v knihovně pro děti už v 16 hodin. Úplný přehled otevírací doby všech oddělení najdete na našem webu (klikněte).
 

 

Přejeme Vám krásné léto.

Vaše knihovna
zůstaňte s námi ve spojení: Facebook | Twitter | Google+ | Instagram | YouTube | přeposlat
Copyright © 2015 Městská knihovna Prostějov, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp