V prostějovské knihovně se toho děje hodně. A co teprve v knižním světě. Račte se podívat.
Tuto zprávu dostáváte jako uživatel (možná bývalý uživatel) prostějovské knihovny. Pokud si to něpřejete nebo to vnímáte jako omyl, stačí kliknout na konci této zprávy.
Zpravodaj Městské knihovny Prostějov

 

S Láskou, o včelách, motivaci, zdraví a dobrovolnictví


Červen bude v knihovně věnován především autorům. Pokřtíme novou detektivku Jarmily Pospíšilové Když se rojí smrt, představíme vám motivační knížku Rudolfa Zarathustry Šnajdra Ano já chci, čeká vás setkání s Václavem Láskou, který je mimo jiné také autorem knih Advokát a Jak se zavírají tuneláři. Pokud by se vám to zdálo málo, můžete si přijít pohovořit s Mgr. Petrem Nedbalem o zdravém jídle a s Mgr. Kateřinou Opatrnou o „dobrovolničení“.
 

 

Jak se zavírají tuneláři? Jedině s Láskou


Jak se zavírají tuneláři? Jedině s Láskou
Mgr. Václav Láska je bývalý policejní vyšetřovatel a v současné době působí jako advokát a senátor. Dlouhodobě se zabývá především hospodářskou kriminalitou a korupcí. Své bohaté zkušenosti zužitkoval hned ve dvou knihách – Advokát a Jak se zavírají tuneláři. Popovídat si s tímto zajímavým hostem budete mít možnost 20. června od 19 hodin v podkrovním sále knihovny.
 


Když se rojí včely, není paní Pospíšilová a smrt daleko


Křest nové knihy Jarmily PospíšilovéPaní Jarmila Pospíšilová je vskutku renesanční žena. Nejen že je starostkou a advokátkou, ale k tomu ještě zvládá psát detektivky a starat se o rodinu. Jestli si k tomu všemu přibrala ještě včelařství, se jí můžete zeptat osobně na křestu její nejnovější knihy Když se rojí smrt, která má právě se včelami nemálo společného. Křest proběhne za účasti autorky v knihovně 22. června od 17 hodin.

Chci se dozvědět více.
 

 

Ano, já chci!
S dalším zajímavým autorem si můžete přijít popovídat 8. června od 17 hodin. Čeká vás netradiční setkání s netradičním pánem, Rudolfem Zarathustrou Šnajdrem, autorem humorně a čtivě psané motivační knížky Ano, já chci. Těšit se můžete nejen na ukázky z knížky, ale i na nejrůznější hry, soutěže o ceny a další zajímavá překvapení.

Chci se dozvědět více.

 

Dobrovolnictví


Dobrovolnictví
Na téma „dobrovolničení“, a to jak u nás, tak v zahraničí, si s vámi přijde popovídat Mgr. Kateřina Opatrná z prostějovského Informačního centra pro mládež. Vysvětlí vám co to obnáší být dobrovolníkem a proč se do dobrovolnictví vlastně pouštět. Doprovázet ji budou Elena ze Španělska a Marion z Francie, které jistě přidají k dobru vlastní zkušenosti. Pokud vás toto téma zajímá, zastavte se v knihovně 15. června od 17 hodin.Relaxační odpoledne

Poslední dobou se jako houby po dešti v knihkupectvích objevily antistresové omalovánky. Jste nevěřící Tomášové a chcete si vyzkoušet, jestli vás vybarvování obrázků bude opravdu bavit? Přijďte si do knihovny 13. června v 17 hodin tuhle kratochvíli pro dospělé vyzkoušet na vlastní  . Při kreslení navíc můžete poslouchat výběr z našich nejnovějších audioknih.


 

Další akce a kompletní program knihovny najdete vždy ZDE.


Vyzkoušeli jste už také tyto služby knihovny? Podívejte se jak na ně...
 


Kromě sociálních sítí Facebook nebo Twitter můžete dění kolem knížek a knihovny
sledovat také na sítích Instagram a Pinterest.

              
zůstaňte s námi ve spojení: Facebook | Twitter | Instagram | Google+ | Foursquare | YouTube
© 2016 Městská knihovna Prostějov. Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Tuto zprávu nelze považovat za obchodní sdělení ve smyslu ust. § 2 písm. f) zákona č. 480/2004 Sb.,
o některých službách informační společnosti, jelikož vydavatel je neziskovou organizací.


Nepřeji si dostávat další zprávy z knihovny.