V prostějovské knihovně se toho děje hodně. A co teprve v knižním světě. Račte se podívat.
Tuto zprávu dostáváte jako uživatel (možná bývalý uživatel) prostějovské knihovny. Pokud si to něpřejete nebo to vnímáte jako omyl, stačí kliknout na konci této zprávy.
Zpravodaj Městské knihovny Prostějov

Skořápky na vodě, Na mámině kole napříč Balkánem,
Střelnice nebo knihovna?


Únor je jedním z nejchladnějších měsíců v roce. Venkovní teplota klesá pod bod mrazu a milovníci zimních radovánek jsou v sedmém nebi. Pro všechny teplomily, kteří by nejraději tento studený měsíc prospali, máme dobrou zprávu. V knihovně je vždy teplo a útulno. Navíc zde najdete horu informací a zajímavých akcí. Tento měsíc to bude křest knihy Jarmily Pospíšilové, beseda s cyklocestovatelem Radomírem Čížkem nebo třeba přednáška historičky PhDr. Michaely Kokojanové o slavné minulosti prostějovského střelectví.
 


Skořápky na vodě (9.2.)


JUDr. Jarmila Pospíšilová je nejen právnička a starostka obce Vincencov, ale také úspěšná spisovatelka. Na pulty knihkupectví teď přichází její zbrusu nový společenský román Skořápky na vodě. Slavnostní křest knihy za účasti autorky proběhne 9.2. od 17 hodin v podkrovním sále knihovny.


Na mámině kole napříč Balkánem (15.2.)


Cestovatel Radomír Čížek se na jaře loňského roku vydal na kole přes Balkánský poloostrov.  O svoje zážitky a fotografie z cesty z Atén do Budapešti se s námi podělí 15.2. od 17 hodin.

 

Střelnice nebo knihovna? (22.2.)


Přednáška známé prostějovské historičky PhDr. Michaely Kokojanové představí budovu prostějovské knihovny v jiném světle. Vydejte se s námi 22.2. od 17 hodin na výlet do minulosti, který vám přiblíží zašlou slávu prostějovského střelectví.


Deskohraní (16.2.)


Málokdo ví, že v knihovně si kromě knížek můžete na místě vypůjčit i deskové hry. Rozšířili jsme naši nabídku o zbrusu nové kousky a chceme se vám jimi pochlubit. Vyzkoušet si je můžete 16.2. mezi 16. a 18. hodinou v podkrovním sále knihovny. Pokud nemáte parťáka, nezoufejte, přidáme se k vám a máme hry i pro sólisty.
 


V (ne)bezpečí: on-line soutěž pro děti


Jste na internetu jako doma? Nezapomeňte ale, že zde jsou také další miliony lidí a spoustu z nich byste doma určitě nechtěli. Doma je tam, kde jste v bezpečí. A internet bezpečné místo rozhodně není. Vyzkoušejte si náš soutěžní test a možná zjistíte zajímavé věci. Nejlepší budou zařazeni do losování o knižní ceny. Kviz je vhodný pro děti od 10 do 15 let. Může si jej vyzkoušet každý, ale toho, kdo je starší, vyřadíme z losování. Otázky najdete na adrese www.knihovnapv.cz/soutez.
 
Kompletní program knihovny najdete vždy ZDE.


Vyzkoušeli jste už také tyto služby knihovny? Podívejte se jak na ně...
 


Kromě sociálních sítí Facebook nebo Twitter můžete dění kolem knížek a knihovny
sledovat také na sítích Instagram a Pinterest.

              
zůstaňte s námi ve spojení: Facebook | Twitter | Instagram | Google+ | Foursquare | YouTube
© 2017 Městská knihovna Prostějov. Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Tuto zprávu nelze považovat za obchodní sdělení ve smyslu ust. § 2 písm. f) zákona č. 480/2004 Sb.,
o některých službách informační společnosti, jelikož vydavatel je neziskovou organizací.


Nepřeji si dostávat další zprávy z knihovny.