V prostějovské knihovně se toho děje hodně. A co teprve v knižním světě. Račte se podívat.
Tuto zprávu dostáváte jako uživatel (možná bývalý uživatel) prostějovské knihovny. Pokud si to něpřejete nebo to vnímáte jako omyl, stačí kliknout na konci této zprávy.
Zpravodaj Městské knihovny Prostějov

Žítkovské bohyně a Ženy, které vládnou


V říjnové knihovně si můžete promluvit s PhDr. Alenou Plškovou o nových závislostech, s PaedDr. Jiřím Jilíkem nahlédnout pod pokličku Žítkovským bohyním, nebo společně s Kateřinou Karáskovou se vydat do zemí, ve kterých vládnou ženy. Celý měsíc bude také probíhat oblíbený Knižní bazar a mnohé další.
 

 

Žítkovské čarování (12.10.)


Žítkovské čarování
Tajemné žítkovské bohyně a jejich pravdivý příběh nám přijde představit spisovatel, publicista a slovácký folklorista PaedDr. Jiří Jilík. Po stopách lidové magie v Bílých Karpatech se s námi můžete vydat 12. října od 17 hodin. Přednáška bude doplněna projekcí dokumentárního filmu Horenka Chabová.

Chci se dozvědět více
 


Kde vládnou ženy (20.10.)


Kde vládnou ženy
Na netradiční cestopisnou přednášku cestovatelky a malířky Kateřiny Karáskové se můžete těšit 20. října v 17 hodin. Povídat si budeme o místech, kde ženy vládnou mužům. Věříme však, že přednáška zaujme obě pohlaví.

Chci se dozvědět více
 
 

Nové závislosti (12.10.)


Nové závislosti
Nová doba na nás klade nové nároky a přináší nejrůznější nástrahy. Biorexie, ortorexie, aquaholismus, závislost na sociálních sítích nebo mobiling. To je jen několik poruch, které se některým z nás nenápadně vkrádají do životů. Budeme si o nich povídat s PhDr. Alenou Plškovou, psycholožkou a specialistkou s dlouhodobou praxí u Policie ČR. Pokud se chcete o těchto závislostech dozvědět více, přijďte 12. řijna ve 14 hodin do Kulturního klubu Duha.

Chci se dozvědět více
 

 

Knižní bazar

Máte doma přeplněnou knihovničku a je vám líto vyhodit knihy, které už nepotřebujete? Nebo naopak hledáte nějakou zajímavou knížku, která by se u vás na poličce vyjímala? Navštivte knižní bazar, který bude probíhat po celý říjen v prvním patře knihovny. Můžete přinést nebo si naopak odnést libovolné množství knih. 
 
 

Sovičkiáda – velká soutěž pro malé spisovatele

Sovičkiáda
Pro děti a mládež do 15 let (včetně) probíhá až do konce října tradiční literární klání Sovičkiáda. Básně nebo příběhy na libovolné téma mohou děti nosit do knihovny pro děti a mládež na Vápenici, nebo je posílat na adresu detske@knihovnapv.cz. Více informací najdete za tímto odkazem.
 

Kompletní program knihovny najdete vždy ZDE.Vyzkoušeli jste už také tyto služby knihovny? Podívejte se jak na ně...
 


Kromě sociálních sítí Facebook nebo Twitter můžete dění kolem knížek a knihovny
sledovat také na sítích Instagram a Pinterest.

              
zůstaňte s námi ve spojení: Facebook | Twitter | Instagram | Google+ | Foursquare | YouTube
© 2016 Městská knihovna Prostějov. Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko.
Email Marketing Powered by Mailchimp
Tuto zprávu nelze považovat za obchodní sdělení ve smyslu ust. § 2 písm. f) zákona č. 480/2004 Sb.,
o některých službách informační společnosti, jelikož vydavatel je neziskovou organizací.


Nepřeji si dostávat další zprávy z knihovny.