Copy

NEOLİTH TÜRKİYE // ÇAKIROĞLU YAPI

1988 yılından bu yana kaliteli ürün ve hizmet ile müşterilerine ulaşan Çakıroğlu Yapı, Çatalçeşme'de bulunan, Mental Design Works'ün tasarladığı ve Demirli Mühendislik'in uygulamayı yaptığı cephe projesinde olan NEOLiTH'i tercih etti.
KATALOG ve NUMUNE TALEBİ
Binanın cephesinde Basalt Grey, Iron Grey, Iron Corten ve Cement renkleri kullanılmıştır. Renklerin uygulanış biçimi ve BÜYÜK plaka boyutları sayesinde binaya MONOTONLUKTAN UZAK, aynı zamanda GÖRSELİ UZUN SENELER ESKİMEYECEK bir görünüm ve kimlik kazandırmıştır. 
3600 x 1200 mm boyutlarındaki plakalarımız ile kat aralarını herhangi bir ek yapmadan, tek parça halinde geçebilirsiniz. Buna ek olarak, plakalarımızın HAFİFLİĞİ ve İNCELİĞİ ile uygulama kolaylığının yanında MİNİMUM FİRE ile EKONOMİK olarakta kazançlı çıkarsınız.  
KATALOG ve NUMUNE TALEBİ


Duvar
Kaplama

Neolith duvar kaplamaları, 3 mm kalınlığında ve 3600 mm x 1200 mm boyutlarındaki fiziksel özellikleri sayesinde doğal görüntünün yanı sıra derzsiz uygulama yapılmasına olanak sağlar.
 


Tezgah 
Kaplama

12 mm kalınlığında 3200 mm x 1600 mm boyutlarında plakalarla minimum fire ve minimum derz ile imalat yapılmasına olanak sağlar. 


Cephe Kaplama
Doğal paternleri, yanmaz, çizilmez ve leke tutmaz özellikleri, 3200 mm x 1500 mm plaka boyutlarıyla hızlı imalatın yanı sıra görsel olarak çok temiz bir bitişe olanak verir.

 

Koleksiyon

IRON CORTEN
IRON GREY
BASALT GREY
CEMENT
SİZLERDE TAMAMLAMIŞ OLDUĞUNUZ NEOLITH PROJELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN. BİZDE HEM YAZILI HEM GÖRSEL BASINDA PAYLAŞALIM. PROJELERİNİZ HERKESE İLHAM KAYNAĞI OLSUN.

AŞAĞIDAKİ BUTONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
NEOLITH PROJENİ BİZİMLE PAYLAŞ
KATALOG ve NUMUNE TALEBİ
Instagram
Instagram
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Website
Website
Email
Email
Copyright © 2021 Dragos İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp