Copy
Tennispark Kralingen 

Beste allen,

Hierbij het lesrooster voor komend seizoen. De lessen starten op dinsdag 2 april met uitzondering van de lessen van 20.00 uur, deze lessen starten op maandag 22 april. Binnen enkele dagen ontvangt u van ons een factuur, deze dient voor de eerste les te zijn voldaan.

Groet, 

Tony en Larissa


 

Maandag

 

 

19.00 uur

20.00 uur

Groep Arjelle (20 wkn)

Arjelle Legerstee

Vincent Minnaar 

Charlotte Lafort 

Mirjam Galema (10w)

 

Groep Linda (10 wkn)

Linda Moesman 

Sweder vd Pol 

Maja Miezelmoe 

Myrthe Koster 

 

Groep Sergio - vaste groep
Sergio v Santen

Esther de Wit

Merel Fonteijn

Martin Groenewoud

Groep Franka (20 wkn)

Franka Cleas 

Debbie Weng

Jeanette v Vooren (10w)

Ingeborg Heimeriks (10w)

 

 

Dinsdag

 

 

11.00 u

19.00 u

20.00 u

Priveles half uur

Anita Beijer 

Bregtje Everts 

Groep Marleen (10 wkn) 

Marleen Zaalberg

Yolanda v Heese

Maaike Burger

Groep Gezina (20 wkn) 

Gezina Sas

Arnold Bergstra

Paul vd Heijning

Florin Popa

 

 

 

19.30 uur (prive halfuur)

Bas Stappershoef
Maaike Dirckx

Groep Joris vd Bunt (20 wkn) eigen groep

Joris vd Bunt

Mirjam Vergunst

Olga Limarenko

 

Saskia Teurlings

competitieteam

 

 

 

Woensdag

 

 

19.00 uur

20.00 uur

Groep Lorenzia (10 wkn)

Lorenzia Mohunlol 

Pauline Ruitinga 

Eva Gori 

Sandra van Buren 

 

Groep Joyce (20 wkn)

Joyce Florisson

Bernadette Vennix

Denise den Ouden (10w)

Tak Chin Lam (10w)

 

Groep Judith - vaste groep

Judith Stello
Elly Heijkoop

Patricia van der Meijde

Hilde Beijleveldt

Hellen Reinders

Bernadette Seegers-Vlijmen

 

Groep Vivian (20 wkn) vaste groep

Vivian Hordijk

Lesley Mooyaart

Stephanie Dorr

Georgina Terlaak

 

Groep Laurien

Laurien Bosch

Maaike

Nienke

Wieteke Lamers-van Rossum

 

 

Donderdag

 

 

9.00 uur

18.00 uur

19.00 uur

20.00 uur

Groep Anke

Anke v Wageningen-Groeneboom plus 2

Priveles half

Isabelle Fabricotti

Groep Astrid (10 wkn) vaste groep

Astrid Hilkhuijsen

Paul Olijslager

Esther vd Velden
Linda v Prooijen

 

Groep Vany (10wkn)

Vany v Ree

Menno

plus 2

 

18.30 u

Priveles half

Brenda vd Berg

Groep Elke

Elke Lidewij v Geest

Petra Windmeijer

Monique Naus

Machteld Hortensius

 

Groep Marjolein

Marjolein Nieuwdorp 

Johan Souer

Carolyn Langen

 

 

 

Groep Evelien (10) vaste groep

Evelien van Veen

Vera Loos

Tineke Broer

Marlena Holdermans

 

Groep Dino (20 wkn)

vaste groep

Dino Alfons

Else Marie

Wim

 

 

Priveles heel (10 wkn)

Marlies vd Meer

Frederique Korff

Groep Peter

Peter Langerak

Roel Meijer

Marc Pontier

 

 

Vrijdag

 

 

18.00 uur

John Michielsen

Wilbert Paulussen

 

 

 

Zaterdag 

 

 

10.00 uur

11.00 uur

12.00 uur

10.30 u

Priveles half

Petra de Wit

groep
Sophie Klein Breteler

Olga Bos

Tibo Beijen

Ney Flavio Alves Barbosa

Lambert Speelman

 

 

Paul van Hameren 

(onder voorbehoud van aanmeldingen van derden)

 

 

 

 

Zondag

 

 

11.00 uur

Priveles (10 wkn)

Robin Brouwer

 Benieuwd naar foto's van de ontwikkelingen op het park, like de facebook pagina van Sportswise, en ga naar albums.
Copyright © 2013 Sportswise Kralingen, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp