Copy

VÁŠ PRŮVODCE OSTROVEM

Výjimečná nabídka prodeje luxusního penthousu přímo na pláži!

MIMOŘÁDNÁ nabídka, jak pořídit luxusní apartmán opravdu výhodně.

West Bay beach patří mezi top 20 pláží na celém světě. CNN jí dokonce zahrnulo do první desítky. Není tedy divu, že nemovitosti v okolí jsou ty nejdražší na Roatanu. Většina investorů hledá právě zajímavou koupi v blízkém okolí tohoto místa, dál od případného ruchu v hlavní sezóně, ale stále v docházkové vzdálenosti. A to je případ Meridianu.
Malý útulný resort na samém cípu ostrova, kde je klidná komunita vlastníků, kteří si umí užívat karibský život opravdu naplno. Mají totiž k dispozici vlastní soukromou pláž, kam mají přístup pouze rezidenti, vlastní plážový bar, recepci nebo krásné bazény s vodním barem, pokud by vám bylo na souši horko. Výhled je situován na západ slunce, což je podle nás úplně největší benefit! Novému majiteli doporučujeme foťák s velkou kapacitou paměti.
 
V Meridianu se toho obyčejně moc neprodává. Až doposud! Nejdražší byly vždy dvoupatrové apartmány v přední řadě hned na pláži. Jejich cena je ale dost vysoká, 699,000usd.
Tato luxusní vila se 3 ložnicemi a 3 koupelnami se nachází v horním patře domu a má soukromou střešní terasu s vlastním bazénem. Mnoho balkonů, které se v apartmánu nachází, zajišťují příjemný karibský vánek a dechberoucí výhled na oceán. Každá ložnice má vlastní soukromou koupelnu, hlavní koupelna má dokonce vířivku. To je neskutečné! Kuchyně je vybavena kvalitními nerezovými spotřebiči a prvotřídní kuchyňskou linkou. Jednotka je kompletně vybavena nábytkem z masivu (mahagon, cedr..). Pracovní deska je pochopitelně z granitu. Podle nás se jedná o nejpůsobivější interiéry, kde najdete na zdech takové vychytávky jako např. benátský štuk! Ač neradi, ale musíme vás vyvést z omylu, pokud si myslíte, že je to na ostrově běžně k dostání.
Majitel je zřejmě silně motivovaný, neboť se rozhodl tento klenot nabídnout trhu za pouhých 449,000usd, což je o téměř 35% pod cenou! Zatím si to nedokážeme vysvětlit, ale využili jsme vůbec první možné prohlídky, a to s našimi českými zájemci, kteří už jsou na ostrově.
Záběry z prohlídky budeme sdílet pouze na našich sociálních sítích FB a Instagramu v pátek 21.2.2020!
 
Pozor! Za jednu noc v o řadu nižším apartmánu bez střešního patra s bazénem hosté zaplatí až 300usd!

DOUFÁME, ŽE SE TATO ÚŽASNÁ NABÍDKA PROMĚNÍ VE VLASTNICTVÍ JEDNOHO Z NAŠICH SPOKOJENÝCH KLIENTŮ.

POKUD CHCETE VÍCE INFORMACÍ O MERIDIANU, ČTĚTE ZDE:
Sdílet Sdílet
Přeposlat Přeposlat
Facebook
Link
YouTube
Copyright © 2020 REALITY ROATAN, Všechna práva vyhrazena.

Kontakt:
Reality Roatan S.A.
www.realityroatan.cz, info@realityroatan.cz
Whatsapp: +420 737 958383
Honduras: +504 9545 8144

Nepřejete si již od nás nadále dostávat emaily?
Odhlašte se zde odhlášení ze seznamu Newsletteru.
 


This email was sent to <<Email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Reality Roatan · dfdf · Miami, Fl 33182 · USA

Email Marketing Powered by Mailchimp