Copy
Liga lidských práv
 
Nezobrazuje se e-magazín správně? 
Povolte zobrazování obrázků, nebo jej 

otevřete v internetovém prohlížeči.
Diskutovali jsme s poslanci o očkování dětí

Diskutovali jsme s poslanci o očkování dětí

V pondělí jsme se zúčastnili semináře o povinném očkování dětí v Poslanecké sněmovně. Prosazovali jsme zde, aby očkování dětí bylo dobrovolné nebo aby stát převzal odpovědnost za negativní zdravotní následky povinného očkování. Podobná praxe je běžná ve většině západních zemí Evropy. Asi nejpodrobněji zaznamenal argumenty všech přítomných názorových skupin článek na serveru Vitalia. Přečtěte si také minirozhovor s naší právničkou Zuzanou Candigliota, která se jednání zúčastnila.
Otevřeli jsme charitativní obchod - Šuplig

Otevřeli jsme charitativní obchod - Šuplig

Na Cihlářské ulici v centru Brna jsme v říjnu otevřeli náš první charitativní obchůdek s názvem Šuplig. Funguje jako bazar oblečení, dekorací, knížek a... vlastně všeho, co nám lidé darují. Můžete nás tak podpořit hned dvakrát - zbavte se nepotřebných věcí a kupte si, co vás zaujme. Podívejte se na krátké video z prvního dne nebo plány na rekonstrukci prostor.
Olympionici Beneš a Kubala míří na Ligacup

Olympionici Beneš a Kubala míří na LigaCup

V listopadu plánujeme uspořádat v Praze a Brně další ze série benefičních turnajů pro firmy LigaCup - tentokráte ale ve volejbalu. Ambasadory akce jsou nejlepší čeští plážoví volejbalisté a olympionici Petr Beneš a Přemek Kubala, kteří si na závěr turnaje zahrají s nejlepšími hráči. Výtěžek ze startovného použijeme na zajištění provozu naší bezplatné právní poradny pro pacienty Férová nemocnice.
Share
Tweet
Forward
2014  | Liga lidských práv
Liga lidských práv rozesílá newsletter svým příznivcům, kteří projevili zájem dostávat nepravidelně informace.
Naše adresa:
Liga lidských práv, Burešova 6, 60200 Brno  
odhlásit e-magazín   |   aktualizovat nastavení odběru
Email Marketing Powered by Mailchimp