Wij zijn trots op onze vrijwilligers. Hun waardevolle bijdrage is onmisbaar voor cliënten en hun naasten!
JIJWIJ
JIJWIJ is donderdag 23 februari jl. officieel gestart. Het Elkerliek ziekenhuis, gynaecologen, verloskundigen en kraamzorgbureaus, waaronder de Zorgboog, zijn hierbij aangesloten. Een primeur in Nederland; nog niet eerder werkten zoveel partners zo intensief samen aan integrale geboortezorg.
E-health
Wat doet de Zorgboog aan e-health en innovatie?
Medewerkers en vrijwilligers van de Zorgboog maakten tijdens de M@rkt van de toekomst kennis met zorgrobot Zora, virtual reality en een tovertafel. Ook konden zij in een ‘oudmaakpak‘ zelf ervaren hoe het voelt om bejaard te zijn.
Janiek van Sleeuwen (20) zit in haar laatste jaar van de opleiding mbo-verpleegkundige. Haar laatste twee opleidingsjaren heeft ze doorgebracht bij de geriatrische revalidatiezorg van de Zorgboog.
Jaarbeeld 2016
Met ons jaarbeeld 2016 blikken we terug op de activiteiten en ontwikkelingen die het afgelopen jaar voor ons markeren.
Nieuwe webshop Zorgboog Thuiszorgwinkel
Misschien heb je het al gezien; de nieuwe webshop van Zorgboog Thuiszorgwinkel met meer dan 10.000 hulpmiddelen die bijdragen aan zelfredzaamheid en mobiliteit. Bekijk het uitgebreide assortiment op www.zorgboogthuiszorgwinkel.nl
Zorgboog in Balans
Leren praten, eten, schrijven en spelen. Belangrijke ontwikkelingen tijdens de groei van uw kind. Toch blijkt dit niet altijd vanzelfsprekend. Zorgboog in Balans Kinderpraktijk kan hierbij helpen!