Copy
View this email in your browser

Ahojte,

Srdečne vás všetkých pozdravujeme, tentokrát videom aj textom. Nejdem opakovať, čo hovorí Roman vo videu, tak si ho určite nenechajte újsť. Napíšem niečo krátko len odo mňa.

Už je to šesť týždňov odkedy sme prileteli domov do Lower Brule. Tentokrát sme presne vedeli, čo nás tu bude čakať a predsa ma šokovalo aké je to tu iné. Nie iné ako predtým, ale iné ako doma na Slovensku. Prekvapilo ma, že som si na toto všetko tak "rýchlo" už odvykla. Alebo žeby som si len dobre od toho oddýchla? Byť obklopení priateľmi, rodinou a bratmi a sestrami v Kristovi v takej miere akú sme zažili na Slovensku bolo pre mňa obrovským požehnaním. O to ťažšie sa mi adaptovalo na staro-novú realitu. O to viac si tu ale uvedomujem ako veľmi som odkázaná na Božiu pomoc, Jeho pozornosť a vedenie. A týmto chcem povzbudiť aj Vás, ktorých Boh pozýva preč z miesta, kde sa cítite bezpečne a príjemne, lebo On vie, že ak výjdete, tak si vás bude môcť k sebe pritiahnuť ešte bližšie.

PS. Modlitebné prosby:

  • Za nové auto. Vo videu spomíname, že ho máme u automechanika. Ten sa medzičasom vyjadril, že treba vymeniť celý motor, čo by stálo šesť tisíc dolárov.
  • Za víza, v tomto všetkom sa spoliehame na Božie načasovanie. Právnik povedal, že ich budeme mať hotové v čas, aby sme si ich na Slovensku mohli rovno dať zapísať do pasov, no realita je taká, že len tento týždeň ich škola bude môcť podať na úrad, kedže len teraz uzavrela, kto bude Romana zamestnávať.
  • A s tým súvisí aj naša cesta na SR a späť. Máme letenku smerom na SR a veríme, že sa Boh postará o nové letenky smerom sem do Lower Brule.
  • Tiež budeme potrebovať niekoho, kto nám počas našej neprítomnosti postráži dom, tentokrát už nebudeme baliť celý dom a skladovať všetky veci v uzamknutých priestoroch, tak budeme potrebovať niekoho naozaj spolahlivého. 
Ďakujeme, že na nás myslíte a stojíte za nami v modlitbách. Veľmi si to važime. S vašou pomocou to ide ľahšie. 

Máme vás radi,
buďte požehnaní!
Barča a Roman

Copyright © 2018 Hawran Ministry, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp