De tuin van de Hoornbloem
Over de Blinde bij en de wesp en keutels als voedingsbodem voor de Forse Aardster.
Bedankt voor uw stem!
U heeft massaal gestemd op het KNNV project Egeltuin of Tegeltuin. Ons project is daarmee overtuigend en verdiend finalist voor de prijsvraag van Groen en Doen. Hartelijk bedankt voor uw support. Een jury beslist eind november of het project: "Egeltuin of Tegeltuin" een prijs van 25.000 euro ontvangt.
Gooise Landschapsdag
Zeven Gooise organisaties, waaronder KNNV, afdeling Gooi, Goois Natuurreservaat en IVN, willen meer met elkaar samenwerken en elkaar versterken. Samen gebruiken ze de Infoschuur van het Goois Natuurreservaat. Op zondag 13 oktober organiseren ze samen een Landschapsdag.
Petitie Geen nieuwe bezuinigingen op natuur
KNNV afdeling Delfland is een petitie gestart tegen de bezuinigingen op natuur. Juist nu zijn investeringen hard nodig om de achteruitgang van de natuur in Nederland te stoppen. KNNV afdeling Delfland roept iedereen op om te laten horen dat de natuur niet verder achteruit mag gaan en de nieuwe bezuinigingen dus van tafel moeten. Ruim 2000 mensen hebben de petitie al ondertekend. Teken ook!
Kampeervakanties 2014
Wil je samen met KNNV- en IVN-leden genieten van een actieve kampeervakantie in schitterende natuurgebieden? Je kampeert op jezelf, maar profiteert van de gezelligheid, het enthousiasme en de kennis van de groep. In 2014 organiseert de Algemene Kamp Commissie van de KNNV (AKC) weer 16 kampeervakanties.
Mini cursus paddenstoelen herkennen wo 9 en zo 13 oktober. Kennis opdoen op de cursusavond en direct meer paddenstoelen herkennen bij de excursie op zaterdag.
KNNV afdeling Amersfoort.
Cursus Macrofotografie do 14 en do 21 november. Leer meer over techniek en apparatuur. KNNV afdeling Eindhoven
Agenda KNNV in oktober
Op de website van de KNNV vind u onder Agenda een overzicht van lezingen, excursies en activiteiten van alle KNNV afdelingen en werkgroepen. De activiteiten staan elke maand per afdeling genoemd.