Copy
Newsletter Czech Softball Association

Ženy jedou do Bollate !

Bollate: Reprezentace žen veze 2 týmy na nominační turnaj do Bollate. Po turnaji bude známo 17 hráček pro ME žen. Turnaj sledujte online zde.

 


Little League spěje ke svému vrcholu
Havlíčkův Brod: Základní část LL je za námi a blíží se národní kvalifikace obou soutěží - Major a Junior. O postup na evropské finálové turnaje v obou kategoriích se bude hrát již příští víkend v Havlíčkově Brodě. Oba regiony již oznámily své nominace do ALL STARS na národní kvalifikaci:
Major:
- Praha a Severní Čechy
- Východní Čechy a Morava
Junior:
- Praha a Severní Čechy

- Východní Čechy a Morava

Evropské finále se pak hrají v kategorii Major v polském Kutně, v kategorii Major pak v Miláně..
 

Extraliga je v polovině
Česko: Nejvyšší soutěže dospělých jsou v polovině. Dominují Joudrs a Spectrum. A jak jsou na tom ostatní ?
Sloupek předsedy

Reprezentace: Reprezentační týmy v těchto dnech ladí svou formu před nadcházejícími vrcholy. Muži již svou nominaci na MS oznámily a k poslednímu ostrému testu cestují příští víkend do Dánska k tradiční Challenge Trophy. Ženy jedou na nominační turnaj do Bollate již tento víkend - podrobnosti k turnaji zde.  
Junioři testovali svou formu před ME tradičně v Zeistu. Letos se jim poměrně dařilo - článek s výsledky zde - a tak doufejme, že nastoupená cesta přinese své ovoce. Cílem juniorské reprezentace je významně uspět na MS v příštím roce. Poměrně objemná domácí příprava bude vyšperkovaná ještě lednovým turné na Floridu.
Juniorky mají svůj vrchol v podobě MS až v srpnu, a tak svojí finální turnajovou zkoušku sehrají na Pražském softballovém týdnu. 
Na ME směřují do italského Nuora také naše kadetky. Turnaj se uskuteční za účasti 6 týmů, když celá polovina týmů odřekla vzhledem k finanční náročnosti. Kompletní soupisku najdete zde
Letos se důkladně připravuje i slowpitchová reprezentace, která má za cíl se na ME v Dupnitsi vrátit na medailové pozice. Horké softballové léto se kvapem blíží.  
 
Copyright © 2015 Czech Softball Assiociation, All rights reserved.
Our mailing address is:
Czech Softball Assiociation
Zatopkova 100 / 2
Prague 160 17
Czech Republic

Add us to your address book
Email Marketing Powered by Mailchimp