Copy
Maailmakooli uudisnupp 2019
Õiglase kaubanduse nädal toob kooliõpilased poodi!
21.-27.oktoobril on õiglase kaubanduse nädal ja on jälle aeg mõelda natuke rohkem sellele, mida me sööme ja tarbime ning kust see pärit on.

Kuus kooli liitusid Mondo üleskutsega teha õiglase kaubanduse teavitust poodides, et panna inimesi eelistama ja valima Fairtrade märgisega tooteid. Vabatahtlikud noored jagavad oma teadmisi tutvustades poekülastajatele õiglase kaubanduse põhimõtteid ning näidates vastava märgistusega tooteid. 

15. oktoobril käisid Narva Soldino gümnaasiumi koolinoored Narva Prismas ja Gaia koolinoored Tallinnas Torupilli Selveris. Nad rääkisid kümnete inimestega, jagasid materjale ja tutvustasid põhimõteid. Suurepärane töö!

Enne koolivaheaega jõuavad teavitustööd teha veel Tamsalu Gümnaasiumi koolinoored Tamsalu Grossi poes ja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi koolinoored Pärnu keskuse Delices. Uuel veerandil räägivad õiglasest kaubandusest Toila Gümnaasiumi koolinoored Jõhvi Rimis ja Viimsi koolinoored Viimsi Delices.

Loodame, et teete ka oma koolis õiglase kaubanduse nädala raames midagi toredat - näiteks viktoriine, väljapanekuid või arutelusid. Lugege rohkem siit: fairtrade.ee 

Kontakt:
Kristina Mänd
MTÜ Mondo
kristina@mondo.org.ee
+37256909754
 
 
Maailmahariduskeskus on avatud E–N 12–17.
Muudel aegadel eelneval kokkuleppel.


 
Facebook
Koduleht
Copyright © 2019 MTÜ Mondo, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp