Mondo toetajate uudisnupp veebruar 2017

Hea toetaja! MTÜ Mondo saadab Sulle koos Eesti sünnipäevatervitustega mõned rõõmsad teated:

  • Kirjad postis ja uued teele! 
Postitasime täna meie praktikant Liisi abil detsembris Ghanast ja jaanuaris Keeniast saabunud laste kirjad. Ghana lapsele saab kirja saata meie maailmahariduse projektijuhi Mai vahendusel, kes läheb aprilli alguses koos Eesti õpetaja ja õpilasega lühivisiidile Kongo külla sõpruskoole kaema. Palun saada oma kiri Mondo kontorisse (Telliskivi 60A, Tallinn 10412) hiljemalt 27. märtsiks, et see jõuaks Mai reisikotti. Järgmised kirjavahetusvõimalused Keeniasse ja Ghanasse uuesti sügisel.
  • Kas oled huvitatud oma Aafrika toetuslapsega kohtumisest?
    Tule meiega Ghanasse või Keeniasse!
Palun pane oma nimi ja ajalised eelistused kirja siin, hiljemalt 27. märtsiks, et saaksime teada, kui palju toetajaid meie üleskutsele vastab ja kevadel otsustada reisi sihtkoha ning aja. NB! Vastamine ei garanteeri veel reisi toimumist, ega kinnita kohta reisile! 

Mondo pakub umbes 7 päevasele reisile kaasa oma töötaja, kes korraldab kohaliku transpordi sihtkohta, tutvustab Mondo tegemisi külas ja korraldab kohtumise lapsega. Reisi hind on orienteeruvalt 1700-2000 eurot, mille toetaja katab ise. Kui reisi toimumine on otsustatud, kutsume huvilised Mondosse, et arutada läbi kõik reisiga seonduvad detailid.
 
Kogu Mondo tiimi nimel -  ELAGU EESTI!

Riina Kuusik-Rajasaar
riina@mondo.org.ee
56983050
Copyright © 2017 MTÜ Mondo, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp