Copy
Široký výber pracovných odevov a osobných ochranných pomôcok.
Nezobrazuje sa Vám tento email správne? Kliknite TU.
Vážení zákazníci,
 
touto cestou by sme Vám chceli dať do pozornosti našu širokú ponuku pracovných rukavíc. Vybrali sme pre Vás pracovné rukavice z rôznych materiálov a rôznym typom máčania. Keďže štatisticky najviac úrazov je spôsobených poranením rúk, ich ochrana je veľmi dôležitá. 

Ak si nájdete chvíľku a pozriete si ponuku, ktorú sme pre Vás pripravili, dozviete sa, že kvalitné pracovné rukavice sa dajú u nás zaobstarať za veľmi výhodných podmienok.
Ďalej by sme Vám chceli pripomenúť, že nákupom nad 50€ získavate dopravu úplne zdarma.

S pozdravom,
Jozef Zigo
Máčané rukavice
Máčané pracovné rukavice sú tvorené bavlneným, polyesterovým alebo nylonovým základom. Máčané pracovné rukavice členíme na 4 základné skupiny: nitrilové, latexové, polyuretánové a PVC.
Zobraziť všetky máčané rukavice na e-shope
Kožené a kombinované rukavice
patria medzi najčastejšie predávaný sortiment najmä pre ich rôznorodé využitie. Kombináciou textilu a kože tak vzniká rukavica, ktorá vyhovuje mnohým pracovným odvetviam, no svoje uplatnenie si nájde hlavne v poľnohospodárstve, stavebníctve a logistike, ale svoje miesto nachádzajú aj pri domácich prácach.
Zobraziť všetky kožené a kombinované rukavice na e-shope
Textilné rukavice
Textilné rukavice nachádzajú svoje najväčšie uplatnenie v automobilovom priemysle. Ich hlavnou výhodou je hladký a jemný povrch, čím je zabezpečená maximálna ochrana pri práci s ľahko poškoditeľným a krehkým materiálom.
Zobraziť všetky textilné rukavice na e-shope
Neporezné rukavice
slúžia na ochranú ruk pred porezaním, pri manipulácii s ostrými predmetmi. Nájdete u nás máčané neporezné rukavice, pletené neporezné rukavice ale aj neporezné rukávniky chrániace celé predlaktie.
Zobraziť všetky neporezné rukavice na e-shope
Zváračské rukavice
patria medzi základné ochranné pomôcky v zváračskom priemysle. Okrem kvalitných zváračských rukavíc nájdete v našej ponuke aj zváračské rukávniky.
Zobraziť všetky zváračské rukavice na e-shope
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a potrebujete poradiť, môžete kontaktovať naše obchodné oddelenie. Telefónny kontakt nájdete na tomto odkaze.

Široký sortiment pracovných odevov, obuvi a pracovných doplnkov nájdete v našej predajni Žilina - Bytčica alebo na našom e-shope.

Neprehliadnite naše predchádzajúce kampane:
Pracovná obuv, poltopánky, sandále
Montérkové súpravy
Facebooku
Facebooku
Website
Website
Email
Email
Sídlo spoločnosti, predajňa a výroba:
PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. Na stanicu 16, Žilina 010 09 Slovakia

www.pracovneodevyzigo.sk

Copyright © 2015 PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Všetky práva vyhradené.
Odhlásiť sa z odberu noviniek
Dostávať novinky na iný e-mail