Copy
Široký výber pracovných odevov a osobných ochranných pomôcok.
Nezobrazuje sa Vám tento email správne? Kliknite TU.
Vážení zákazníci,
 
jedným z našich cieľov je ponúkať čo najširší a najkvalitnejší sortiment montérkových odevov na trhu. Práve touto cestou by som Vám chcel odporučiť naše najpredávanejšie MONTERKOVÉ BLÚZY A NOHAVICE. Môžete si vybrať z rôznych materiálov, gramáží, farebných variánt, takisto u nás nájdete predĺžené (194 cm) aj skrátené (170 cm) verzie.

Ďalej by som Vám chcel pripomenúť, že nákupom nad 50€ získavate dopravu úplne zdarma.


S pozdravom,
Jozef Zigo
Monterková rada COOL TREND
 
naša najpredávanejšia monterková rada je vyrobená zo 100% bavlny a ponúka zároveň najširšie farebné zastúpenie na trhu. V ponuke nájdete monterkové blúzy, kraťasy, nohavice do pása a nohavice s náprsenkou v pánskom aj dámskom prevedení, v predĺženej (194 cm), skrátenej (170 cm) verzii, vo verziii s reflexnými pásmi a v zimnej verzii.

Materiál: 100% bavlna, 260 g/m2
Zobraziť monterkovú radu COOL TREND na e-shope -TU-
Monterková rada 4TECH

táto monterková rada vyrobená zo zmesového materiálu si už roky drží overenú kvalitu a teší sa čoraz väčšej obľube zákazníkov, vďaka čomu je neustále rozširovaná o nové produkty. Okrem pánskych nohavíc, kraťasov a blúz bola táto rada doplnená už aj o dámsku verziu. V našej ponuke však nájdete aj predĺženú (194 cm), skrátenú (170 cm), zimnú verziu, štýlové tričká, softshellovú bundu či mikinu.

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 240g/m2
Zobraziť monterkovú radu 4TECH na e-shope -TU-
Monterková rada CXS BRIGHTON

monterková rada BRIGHTON má štýlový vzhľad, ktorý je doplnený zaujímavou farebnou kombináciou. Tak, ako aj iné kolekcie, je aj BRIGHTON postupne dopĺňaná o nové produkty. V našej ponuke tak nájdete okrem montérkových blúz, krátkych nohavíc, nohavíc do pása, nohavíc s náprsenkou, aj vesty, zimnú verziu montérkovej súpravy, zateplenú a softshellovú bundu

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 270g/m2
Zobraziť monterkovú radu CXS BRIGHTON na e-shope -TU-
Monterková rada CXS STRETCH

monterková rada STRETCH je jednou z najprepracovanejších montérkových kolekcií. Vkusne prepracované detaily spolu s elastickým materiálom zaisťujú, že sa v nich zákazníci cítia pohodlne a štýlovo. Okrem blúzy, krátkych nohavíc, nohavíc do pása a nohavíc s náprsenkou túto radu dopĺňa aj kvalitná zateplená bunda, ktorá je vhodná do nepriaznivého počasia.

Materiál: 98% bavlna, 2% elastan, 250g/m2
Zobraziť monterkovú radu CXS STRETCH na e-shope -TU-
Monterková rada VISION

najštýlovejšia, najprepracovanejšia a najkvalitnejšia monterková rada v našej ponuke. VISION je zárukou prepracovaných detailov, kvalitného spracovania a elegancie. Správnu veľkosť si v tejto modelovej rade nájde naozaj každý, pretože rada VISION má zastúpenie v predĺženej (194 cm) aj skrátenej (170 cm) verzii a v zimnej verzii. Okrem toho je táto modelová rada doplnená aj o štýlové tričká, softshellové vesty a softshellové bundy.

Materiál: 60% bavlna, 40% polyester, 260g/m2
Zobraziť monterkovú radu VISION na e-shope -TU-
Monterková rada CXS PHOENIX

od ostatných monterkových kolekcií sa výraznejšie odlišuje najmä svojou nižšou gramážou, čím nachádza svoje uplatnenie najmä v teplejšom období. Kolekcia PHOENIX sa vyznačuje aj elegantným vzhľadom. V našej ponuke nájdete monterkové blúzy, nohavice do pása, nohavice s náprsenkou a samozrejmosťou sú aj monterkové krátke nohavice.

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 190g/m2
Zobraziť monterkovú radu CXS PHOENIX na e-shope -TU-
Všetky montérkové blúzy -TU-
Všetky montérkové nohavice do pása -TU-
Všetky montérkové nohavice s náprsenkou -TU-
Všetky montérkové kombinézy -TU-
Všetky montérkové kraťasy -TU-
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a potrebujete poradiť, môžete kontaktovať naše obchodné oddelenie. Telefónny kontakt nájdete na tomto odkaze.

Široký sortiment pracovných odevov, obuvi a pracovných doplnkov nájdete v našej predajni Žilina - Bytčica alebo na našom e-shope.

Facebooku
Facebooku
Website
Website
Email
Email
Sídlo spoločnosti, predajňa a výroba:
PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. Na stanicu 16, Žilina 010 09 Slovakia

www.pracovneodevyzigo.sk

Copyright © 2015 PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Všetky práva vyhradené.
Odhlásiť sa z odberu noviniek
Dostávať novinky na iný e-mail