Copy
Nezobrazuje sa Vám tento email správne? Kliknite TU.
Vážení zákazníci,
 
ako jeden z lídrov v segmente pracovných ochranných prostriedkov na Slovensku, sa neustále snažíme prinášať novinky a inovácie, ktoré Vám prinesú profit a spokojnosť.

Chceli by sme Vám predstaviť novú cenovú politiku našej firmy - cenotvorbu, ktorá je platná od 14. 1. 2019 a to bez rozdielu pre všetkých zákazníkov.

Každý produkt, ktorý ponúkame, bude mať základnú cenu s možnosťou získania zľavy 10%,15% a 20%. Na dosiahnutie požadovanej zľavy potrebujete zakúpiť produkt v počte, ktorý bude uvedený pri jednotlivej zľave. Zľava platí pre ľubovoľnú kombináciu veľkostí a farieb jedného produktu. 
Výsledok - čím viac kúpite, tým viac ušetríte, resp. získate lepšiu cenu.
 
Jozef Zigo
majiteľ firmy
E-shop:
Na našom e-shope sa odteraz nachádza pri každom produkte prehľadná tabuľka, vďaka ktorej vidíte, akú maximálnu zľavu viete získať pri nakúpení určitého množstva.
Následne ked si vyberiete farbu a veľkosť, tak sa Vám tabuľka so zľavami premietne do konkretných cien tak, ako je znázornené na obrázku. Po zadaní množstva sa cena automaticky prepočíta a upraví cenu.

A aby ste túto zľavu dosiahli jednoduchšie, tak do množstva sa počíta ľubovoľná kombinácia farieb a veľkostí daného produktu.
Cenová ponuka:
Podobne je množstevná tabuľka znázornená aj vo formulári cenovej ponuky. V tabuľke nájdete Vami dopytované množstvo, množstevnú tabuľku so znázornenými zľavami a zvýraznený riadok, do ktorej zľavovej skupiny spadá Vami požadované množstvo.
Veríme, že novú cenovú politiku našej firmy uvítate. V prípade, že by Vám niečo z predstaveného modelu cenovej politiky nebolo jasné, môžete nás kontaktovať TU a radi Vám všetko vysvetlíme.

Široký sortiment pracovných odevov, obuvi a pracovných doplnkov nájdete v našej predajni Žilina - Bytčica alebo na našom e-shope.

Facebooku
Facebooku
Website
Website
Email
Email
Sídlo spoločnosti, predajňa a výroba:
PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. Na stanicu 16, Žilina 010 09 Slovakia

www.pracovneodevyzigo.sk

Copyright © 2015 PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Všetky práva vyhradené.
Odhlásiť sa z odberu noviniek
Dostávať novinky na iný e-mail