Copy
Nezobrazuje sa Vám tento email správne? Kliknite TU.
Vážení zákazníci,
 
ten, kto uvažuje o kúpe kvalitnej zateplenej obuvi za výbornú a neopakovateľnú cenu, má jedinečnú príležitosť. Značka VM je overená a drží si svoju kvalitu dlhodobo. Som presvedčený, že ak sa rozhodnete zakúpiť obuv z našej ponuky, budete spokojní. Ponuka je platná do 28. februára, alebo do vypredania zásob.

Jozef Zigo,
konateľ spoločnosti
Zimná celokožená členková pracovná obuv BRUSEL O1 je vyrobená z lícovej hovädzinovej usne s dezénom hrubej 1,8-2,0 mm. Podšívka je z vlasového plyšu DELTA. Anatomicky tvarovaná vkladacia stielka HI-POLY je z odľahčenej polyuretánovej peny. Vďaka PU/PU podošve je obuv antistatická, olejuvzdorná a vysoko protišmyková. Na topánke sú reflexné prvky pre vyššiu viditeľnosť.
Podošva: PU/PU SRC
Norma: EN 20347
Veľkosť: 36-48
Zateplená členková pracovná obuv BRUSEL O1 - viac info TU -
Zimná celokožená poloholeňová pracová obuv SHEFFIELD O1. Antistatická obuv odolná proti olejom, pohonným hmotám s absorpciou energie v oblasti päty. Anatomicky tvarovaná vkladacia stielka zvyšuje komfort nosenia. Obuv je vyrobená z lícovej hovädzinovej usne s dezénom hrubej 2,0-2,2 mm. Podšívka je z vlasoého plyšu DELTA. Podošva je protišmyková a odolná do 300°C.
Podošva: PU/guma SRC
Norma: EN 20347
Veľkosť: 36-48
Zateplená poloholeňová pracovná obuv SHEFFIELD O1 - viac info TU
Zimná kombinovaná pracovná členková obuv SAN MARINO O1 bez ochranných prvkov, je vyhotovená z brúsenej hovädzinovej usne VELUR o hrúbke 1,8 - 2,0 mm, kombinovanej s textilom. Podšívka je z vlasového plyšu DELTA. Podošva z dvojzložkového nástreku - PU/PU SRC - je olejuvzdorná, antistatická a protišmyková.
Podošva: PU/PU SRC
Norma: EN 20347
Veľkosť: 36-50
Zateplená členková pracovná obuv SAN MARINO O1 - viac info TU -
Zateplená celokožená členková farmárka VADUZ Winter O1 z hovädzej usne nubuk hrubej 2,0-2,2 mm. Podšívka je z vlasovýho plyšu Delta. Obuv má anatomicky tvarovanú stielku s latexovou výstelkou na päte. Vďaka podošve z PU/gumy je podrážka nepíšuca, odolná voči olejom, pohonným hmotám a kontaktnému teplu do 300°C.
Podošva: PU/guma SRC
Norma: EN 20347
Veľkosť: 36-48 
Zateplená členková pracovná obuv VADUZ O1 - viac info TU -
Kožená poloholeňová obuv NEW PHOENIX je vyrobená z lícovej hovädzej usne NUBUK hrubej 2,0-2,2 mm. Topánky majú termoizolačnú a paropriepustnú membránu FREE-TEX. Vnútorná stielka ja vyberateľná a anatomicky tvarovaná.
Podošva: EVA/guma SRC
Veľkosť: 40-48
Poloholeňová obuv NEW PHOENIX - viac info TU -
Celokožená poloholeňová bezpečnostná obuv LONDON S3. Antistatická vodeodolná obuv s bezpečnostnou oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu, odolná proti olejom a pohonným hmotám s absorpciou energie v oblasti päty. Anatomicky tvarovaná vkladacia stielka zvyšuje komfort nosenia. Obuv je vyrobená z lícovej hovädzinovej usne s dezénom hrubej 2,0-2,2 mm. Podšívka je z laminovanej termoizolačnej textílie FLESH. Podošva je protišmyková a odolná do 300°C.
Podošva: PU/TPU SRC
Norma: EN 20345
Veľkosť: 37-49
Poloholeňová bezpečnostná obuv LONDON S3 - viac info TU -
*uvedené ceny sú BEZ DPH

Široký sortiment pracovných odevov, obuvi a pracovných doplnkov nájdete v našej predajni Žilina - Bytčica alebo na našom e-shope.

Facebooku
Facebooku
Website
Website
Email
Email
Sídlo spoločnosti, predajňa a výroba:
PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. Na stanicu 16, Žilina 010 09 Slovakia

www.pracovneodevyzigo.sk

Copyright © 2015 PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Všetky práva vyhradené.
Odhlásiť sa z odberu noviniek
Dostávať novinky na iný e-mail