Copy
Široký výber pracovných odevov a osobných ochranných pomôcok.
Nezobrazuje sa Vám tento email správne? Kliknite TU.
Vážení zákazníci,
 
touto cestou by som Vám chcel dať do pozornosti našu širokú ponuku kvalitnej pracovnej a bezpečnostnej obuvi. Keďže kvalitná obuv je dôležitým prvkom v bezpečnosti, dovolil som si vybrať pre Vás tie najzaujímavejšie modelové rady, ktoré ponúkame na našom e-shope.
V jednotlivých modelových radách nájdete sandále, členkovú obuv a poltopánky, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Ďalej by som Vám chcel pripomenúť, že nákupom nad 50€ získavate dopravu úplne zdarma.


S pozdravom,
Jozef Zigo
Mondelová rada obuvi BENNON Basic
 
najpredávanejšia modelová rada značky BENNON sa teší veľkej obľube u zákazníkov vďaka pomeru ceny, kvality a komfortu pri nosení. Zvršok každej obuvi tvorí odolná hovädzinová useň Barton. Podošva vytvorená z dvojzložkového Polyuretánu poskytuje vynikajúce tlmenie v oblasti päty, je odolná voči olejom a má aj antistatické vlastnosti. V tejto modelovej rade nájdete pracovné a bezpečnostné sandále, poltopánky a členkovú obuv.
Zobraziť modelovú radu BENNON Basic na e-shope -TU-
Modelová rada obuvi FIRSTY
 
zákazníkmi obľúbená modelová rada FIRSTY je celokožená, vyrobená z hovädzej usne. Najväčšou prednosťou tejto obuvi je pomer ceny, kvality a použitých materiálov. V našej ponuke nájdete celú ponuku tejto modelovej rady, do ktorej patria sandále, poltopánky, členková obuv či už v prevedení s bezpečnostnými ochrannými prvkami (ochranná špica, stielka proti prepichnutiu), alebo aj bez ochranných prvkov.
 
Zobraziť modelovú radu FIRSTY na e-shope -TU-
Modelová rada obuvi CXS Texline

modelová rada obuvi CXS Texline sa môžu okrem ojedinelého dizajnu pýšiť aj vysokou priedušnosťou, pretože je vyrobená z textilného materiálu. Vnútro obuvi je totiž vytvorené z 3-vrstvovej podšívky, ktorá zabezpečuje odvod vlhkosti a zabraňuje oderu. Zvršok je vyrobený z 1,5 mm hrubého polyesteru, ktorý je aj napriek priedušnosti veľmi odolný voči oderu.

Obuv sa vyrába vo variante s ochrannými bezpečnostnými prvkami aj bez ochranných prvkov
Zobraziť modelovú radu CXS Texline na e-shope -TU-
Modelová rada obuvi PANDA

jednou z hlavných predností modernej bezpečnostnej obuvi PANDA je vysokokvalitná prírodná koža, z ktorej je celá modelová rada vyrobená. Na výrobu sa okrem kvalitnej kože používajú tie najlepšie profesionálne materiály a vyspelé technológie pri výrobe. Na našom e-shope si môžete prezrieť celú ponuku tejto modelovej rady, do ktorej patria sandále, poltopánky, členková obuv či už v prevedení s bezpečnostnými ochrannými prvkami (ochranná špica, stielka proti prepichnutiu), alebo aj bez ochranných prvkov.
Zobraziť modelovú radu PANDA na e-shope -TU-
Modelová rada obuvi ADAMANT Plus

modelová rada obuvi ADAMANT Plus sa môže pýšiť kvalitou použitých materiálov a štýlovým dizajnom. Obuv je priedušná a veľmi odolná. Navyše je vybavená vlajkovou podošvou Odyssea, ktorá je vyrobená z dvojzložkového PU, má antistatické vlastnosti, je odolná voči olejom a poskytuje vysokú absorpciu energie v oblasti päty. V našej ponuke nájdete z tejto rady aj bezpečnostné a pracovné sandále, poltopánky a členkovú obuv.
Zobraziť monterkovú radu ADAMANT Plus na e-shope -TU-
Pracovné a bezpečnostné sandále -TU-
Pracovné a bezpečnostné poltopánky -TU-
Členková pracovná a bezpečnostná obuv -TU-
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a potrebujete poradiť, môžete kontaktovať naše obchodné oddelenie. Telefónny kontakt nájdete na tomto odkaze.

Široký sortiment pracovných odevov, obuvi a pracovných doplnkov nájdete v našej predajni Žilina - Bytčica alebo na našom e-shope.

Z predchádzajúcej kampane Vás zaujalo:
Monterková rada COOL TREND

naša najpredávanejšia monterková rada je vyrobená zo 100% bavlnya ponúka zároveň najširšie farebné zastúpenie na trhu. V ponuke nájdete monterkové blúzy, kraťasy, nohavice do pása a nohavice s náprsenkou v pánskom aj dámskom prevedení, v predĺženej (194 cm), skrátenej (170 cm) verzii, vo verziii s reflexnými pásmi a v zimnej verzii.

Materiál: 100% bavlna, 260 g/m2
Zobraziť monterkovú radu COOL TREND na e-shope -TU-
Monterková rada 4TECH

táto monterková rada vyrobenázo zmesového materiálusi už roky drží overenú kvalitua teší sa čoraz väčšej obľube zákazníkov, vďaka čomu je neustále rozširovaná o nové produkty. Okrem pánskych nohavíc, kraťasov a blúz bola táto rada doplnená už aj o dámsku verziu. V našej ponuke však nájdete aj predĺženú (194 cm), skrátenú (170 cm), zimnú verziu, štýlové tričká, softshellovú bundu či mikinu.

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 240g/m2
Zobraziť monterkovú radu 4TECH na e-shope -TU-
Monterková rada CXS BRIGHTON

monterková rada BRIGHTON má štýlový vzhľad, ktorý je doplnený zaujímavou farebnou kombináciou. Tak, ako aj iné kolekcie, je aj BRIGHTON postupne dopĺňaná o nové produkty. V našej ponuke tak nájdete okrem montérkových blúz, krátkych nohavíc, nohavíc do pása, nohavíc s náprsenkou, aj vesty, zimnú verziu montérkovej súpravy, zateplenú a softshellovú bundu

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 270g/m2
Zobraziť monterkovú radu CXS BRIGHTON na e-shope -TU-
Monterková rada CXS STRETCH

monterková rada STRETCH je jednou z najprepracovanejších montérkových kolekcií. Vkusne prepracované detaily spolu s elastickým materiálom zaisťujú, že sa v nich zákazníci cítia pohodlne a štýlovo. Okrem blúzy, krátkych nohavíc, nohavíc do pása a nohavíc s náprsenkou túto radu dopĺňa aj kvalitná zateplená bunda, ktorá je vhodná do nepriaznivého počasia.

Materiál: 98% bavlna, 2% elastan, 250g/m2
Zobraziť monterkovú radu CXS STRETCH na e-shope -TU-
Monterková rada VISION

najštýlovejšia, najprepracovanejšia a najkvalitnejšiamonterková rada v našej ponuke. VISION je zárukou prepracovaných detailov, kvalitného spracovania a elegancie. Správnu veľkosť si v tejto modelovej rade nájde naozaj každý, pretože rada VISION má zastúpenie v predĺženej (194 cm) aj skrátenej (170 cm) verzii a v zimnej verzii. Okrem toho je táto modelová rada doplnená aj o štýlové tričká, softshellové vesty a softshellové bundy.

Materiál: 60% bavlna, 40% polyester, 260g/m2
Zobraziť monterkovú radu VISION na e-shope -TU-
Monterková rada CXS PHOENIX

od ostatných monterkových kolekcií sa výraznejšie odlišuje najmä svojou nižšou gramážou, čím nachádza svoje uplatnenie najmä v teplejšom období. Kolekcia PHOENIX sa vyznačuje aj elegantným vzhľadom. V našej ponuke nájdete monterkové blúzy, nohavice do pása, nohavice s náprsenkou a samozrejmosťou sú aj monterkové krátke nohavice.

Materiál: 65% polyester, 35% bavlna, 190g/m2
Zobraziť monterkovú radu CXS PHOENIX na e-shope -TU-
Všetky montérkové blúzy -TU-
Všetky montérkové kraťasy -TU-
Všetky montérkové nohavice do pása -TU-
Všetky montérkové nohavice s náprsenkou -TU-
Všetky montérkové kombinézy -TU-
Facebooku
Facebooku
Website
Website
Email
Email
Sídlo spoločnosti, predajňa a výroba:
PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. Na stanicu 16, Žilina 010 09 Slovakia

www.pracovneodevyzigo.sk

Copyright © 2015 PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o., Všetky práva vyhradené.
Odhlásiť sa z odberu noviniek
Dostávať novinky na iný e-mail